CZYNNE OD 8.00 do 16.00
tel. 89 624 36 86
Dla biznesu

Usługi księgowe dla biznesu

Jeśli postanowiłeś stworzyć firmę i zastanawiasz się, komu zlecić jej założenie oraz komu powierzyć księgowość, lub jeśli jesteś przedsiębiorcą niezadowolonym z prowadzenia ksiąg i/lub Twoich finansów – zachęcamy, byś poświęcił kilka minut na przeczytanie poniższego tekstu.

Prowadzenie ewidencji i ksiąg rachunkowych (wszystkich typów) jest podstawowym obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Od prawidłowego i rzetelnego prowadzenia ksiąg, zależy jego sukces. Właśnie w tym celu została powołana do życia BJM Spółka z o.o. Kancelaria Finansów i Rachunkowości w Szczytnie przy ul. B. Chrobrego 4.

Jesteśmy po to, by wspierać przedsiębiorców w ich codziennej pracy. Zapewniamy profesjonalne usługi księgowe, aby osoby prowadzące firmy mogły skupić się na tym, co dla nich ważne. Na rozwijaniu swojej działalności, planowaniu działań marketingowych, zdobywaniu nowych klientów i podnoszeniu jakości swoich produktów lub usług. Świadomość, że kwestie księgowe, podatkowe czy kadrowe są pod dobrą opieką, jest dla przedsiębiorców niezwykle ważna. Mogą skupić się na bieżących działaniach, nie musząc troszczyć się o to, czy dotrzymali wymaganych terminów, czy rozliczyli się zgodnie z przepisami lub czy sprawy pracownicze zostały dopięte na ostatni guzik. Usługi księgowe w wykonaniu fachowców z Kancelarii BJM to gwarancja, że Twoje księgi są w dobrych rękach.

Jest to tym bardziej korzystne, że przepisy związane z rozliczaniem podatków , zagadnieniami kadrowymi czy płacowymi często się zmieniają. Aby nadążyć za zmianami wprowadzanymi przez ustawodawców, konieczne jest poświęcenie na to sporo czasu, który, jak wiadomo, jest dla przedsiębiorców wartością kluczową. Korzystając ze wsparcia specjalistów w dziedzinie usług księgowych, zyskujesz czas, oszczędzasz wydatki, a także zapewniasz sobie możliwość spokojnego prowadzenia firmy, bez zbędnego stresu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

JESTEŚMY OTWARCI NA RÓŻNEGO RODZAJU PROPOZYCJE. KIERUJEMY SIĘ ZAWSZE DOBREM KLIENTA, PROWADZĄC RACHUNKOWOŚĆ SUMIENNIE I RZETELNIE. ZACHOWUJEMY WSZYSTKIE OTRZYMANE INFORMACJE W TAJEMNICY ORAZ ODPOWIADAMY FINANSOWO ZA BŁĘDY.

Usługi rachunkowe – dlaczego warto z nami współpracować?

Dbamy o to, by świadczyć usługi księgowe na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Cały czas się rozwijamy, by działać jeszcze skuteczniej i móc wspierać przedsiębiorców w ich działaniu. Sprawdź, czym kierujemy się w codziennej pracy.


• Podstawą naszej działalności, jest odpowiedni system szkolenia pracowników. W naszej branży nie można osiąść na laurach. Ciągle musimy dostosowywać się do zmian i nadążać za nimi. Dlatego szkolenia są niezbędne w sprawnym funkcjonowaniu firmy. Szkolenia pozwalają podwyższyć kwalifikacje, zdobyć nowe doświadczenia.
• Staramy się prowadzić rachunkowość, w tym również wszelką ewidencję, w sposób nowoczesny. Wraz z klientem analizujemy bieżącą sytuację ekonomiczną i powstające problemy.
• Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, służymy radą zarówno w zagadnieniach gospodarczych jak i ekonomicznych oraz podatkowych.
• Na wdrożenie czeka ISO 9001, czyli system, który usprawni organizację pracy, wzbogaci system szkolenia pracowników oraz podniesie na jeszcze wyższy poziom jakość świadczonych przez nas usług.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, w której znajdziesz między innymi usługi księgowe, podatkowe i kadrowe.

 Główna siedziba Naszej Firmy zlokalizowana jest w Szczytnie  przy ul. Bolesława Chrobrego 4. Zarząd spółki  oraz Biuro Obsługi Klienta przyjmuje Klientów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

 

 

BJM Spółka z o.o. w Szczytnie

  • NIP 745-10-02-683
  • REGON 510320543
  • 12-100 Szczytno  
  • Kapitał firmy wynosi 70 tys. zł.
  • Uchwałą nr 114/57/95 Krajowej Rady Biegłych o Rewidentów z dnia 12 .06.1995 pod numerem 535 wpisano BJM Spółkę z o.o. na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, która jest również uprawniona do wykonywania doradztwa podatkowego
  • Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000226847
  • Konto bankowe Nr 52 1030 1582 0000 0008 5061 8003
  • tel/fax 089/6243686

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Polsce i Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Nasze usługi można zamawiać  na stronie internetowej www.bjmkancelaria.pl

Powered by Meteoryt
Zamów rozmowę z konsultantem